O mnie

Dzień dobry!

Nazywam się Georgina Szelejewska. Na co dzień chowam się za klawiaturą (pod marką Berry Bee) i w taki właśnie sposób wspieram przedsiębiorców oraz twórców internetowych w ich działaniach.

Dzięki ponad 12-letniemu doświadczeniu doskonale odnajduję się w świecie online. Wiem, jak pracować efektywnie, jednocześnie szybko reagując na zmiany – elastyczność to moja najmocniejsza strona według testu talentów Gallupa.

Co robię

Jestem filologiem klasycznym – praca z tekstem to moja pasja. Nieustannie szlifuję swoje umiejętności, wykonując korekty książek.

Wierzę, że słowo pisane ma wielką moc, dlatego z przyjemnością redaguję e-booki, wpisy blogowe, newslettery,
a także treści na strony internetowe i media społecznościowe.

Wolę słuchać niż mówić. Precyzyjnie zamieniam ścieżkę audio na tekst. Transkrybuję podcasty, webinary, kursy, szkolenia, filmy.

Wyszukuję informacje. Skutecznie. Zafascynowana literackimi i serialowymi kryminałami zgłębiam tajniki białego wywiadu oraz dokładnego researchu w sieci.

Kim jestem

W kilku słowach: wielbicielką slow life, slow road, podróży i… Netflixa. 

Cenię wzajemny szacunek oraz pozytywne, ale równocześnie profesjonalne podejście do pracy.

W pierwszej piątce moich talentów Gallupa znajduje się empatia, zgodność, odpowiedzialność i rozwijanie innych. Gdyby jedną z mocnych stron w teście było poczucie humoru – też by się tam znalazło.

Do sieci jestem podpięta non stop… No, chyba że akurat dreptam po lesie, który ubóstwiam, to wtedy jestem podpięta do swojego aparatu foto, który również ubóstwiam.

Zawsze ciekawa tego, co czai się za następnym zakrętem… i na drugiej stronie wyszukiwarki Google.

Chcesz wiedzieć więcej?

Wybierz swoje ulubione medium społecznościowe i rozgość się u mnie. Zapraszam.